Par Oliver

Viss birojam, skolai, radošumam

Mēs esam Oliver.lv – uzticams palīgs biroja darbā, gādīgs zinātnes draugs, radošs iedvesmas avots. Mūsu viens no lielākajiem specializētajiem interneta veikaliem Lietuvā nav tikai vieta, kur iegādāties vēlamās preces. Tā ir arī vieta strādīgiem, atjautīgiem, inteliģentiem, zinātkāriem, radošiem bērniem un pieaugušajiem.

Mēs uzskatām, ka zinātnei, mākslai un darbam ir svarīgs nevis vecums, bet gan komforts, prieks un iedvesma. Tāpēc mēs esam sagatavojuši labākos rīkus, lai motivētu izglītošanos, neierobežotu pašizpausmi un vienmērīgu ikdienas uzdevumu izpildi. Piederumi, kas kļūst neaizstājami ikviena cilvēka dzīvē.

Mēs tos visus uzglabājam vairāk nekā 2000 m2 lielā noliktavā Viļņā. Šī teritorija veido pusi no viena no pasaules lielākās mājas un izcilākā prāta īpašnieka – Bila Geitsa rezidencēm. Ne velti mēs pastāvīgi nodrošinām visaugstākās kvalitātes piederumus, kas pārsteigtu pat datoru ģēnijus.

Šīs preces mēs piegādājam zibens ātrumā - jau nākamajā darba dienā. Mēs profesionāli rūpējamies par klientu vajadzībām visā Baltijas reģionā un esam izveidojuši pārstāvniecības Latvijā un Igaunijā.

Izglītības un zināšanu ceļš sākas ar mums – Oliver ir oficiālais "Pirmklasnieku skolas somas preču" ražotājs.

Tāpēc mums ir viss nepieciešamais birojam, skolai, radošumam. Mazu un lielu prātu darbam, attīstībai un iztēles brīvībai.